Адміністративно-логістичні центри

 1. Головна
 2. Адміністративно-логістичні центри

Адміністративно-логістичні центри компанії ПІК – багатофункціональні комплекси з сучасними офісними, виробничими та складськими приміщеннями.

Адміністративно-логістичні центри спеціалізуються на будівельних матеріалах і господарчих товарах, оброблюють вантажі, що надходять, обслуговують транспортно-експедиційні вантажопотоки, просувають продукцію на ринку України через дилерську мережу.

Сучасні технології складської логістики та надійна навантажувально-розвантажувальна техніка дозволяють обробляти замовлення будь-яких обсягів.

 • null

  Розташування — Вознесенськ, Миколаїв, Кропивницький.

 • null

  Загальна площа — 36 000 м2.

 • null

  Шоу-руми — є в кожному адміністративно-логістичному центрі. Тут можна ознайомитися з продукцією та отримати консультацію.

 • null

  Устаткування складів — стелажні системи, складська підйомна та навантажувально-розвантажувальна техніка, секційні утеплені ворота.

Кожен з центрів повністю самостійний та може виконувати весь комплекс послуг. Компанія ПІК є провідним постачальником будівельних матеріалів і господарчих товарів. Цьому статусу сприяє ідеальне розташування адміністративно-логістичних центрів у великих містах півдня України.

Завдяки розвиненій логістичній структурі та великим складським площами, співпраця з компанією ПІК принесе вигоду кожному дилеру. Всі товари постійно є в наявності на складі, ціни завжди залишаються на доступному рівні.

Поділиться: